Havelberg

Wymarzone miejsce na odpoczynek

Na sprzedaż dwie kamienice położone we wschodniej części Niemiec nad rzeką Hawelą w mieście liczącym 7,0 tysiąca mieszkanców. Havelberg to urocze miasto  w kształcie serca położone na wyspie, gdzie turyści mogą zwiedzić piękną Katedrę NMP w stylu gotyckim o bogatej dekoracji arkad i maswerków z wkomponowanymi weń 14 rzeźbami i 20 płaskorzeźbami ze scenami Męki Pańskiej (dzieło m.in. uczniów P. Parlera) która jest położona zaledwie kilkanaście metrów od proponowanych kamienic. 
Dzięki dostępowi do akwenów wodnych tworzy również najlepsze warunki dla żróżnicowanej aktywności wakacyjnych. Posiada szeroko rozbudowane szlaki turystyczne, ośrodki jazdy konnej, ścieżki rowerowe i piesze, parki wodne. Przez Havelberg wiedzie również Europejski Szlak Romański.
 
 
W ofercie znajdują się dwie kamienice w zabudowie zwartej.
1. Kamienica położona tuż przy rzecze. Około 250m2 w trakcie remontu pod hotel ( zakupione zostały wszelkie materiały do wykończenia całkowitego, w cenie są wliczone materiały bez robocizny)
W obiekcie znajduje się 9 pokoi wraz z łazienkami plus poddasze, które można wykorzystać na apartament bądź wieloosobowy pokój również z łazienką. W planach od strony zewnętrznej jest wykonanie tarasu a pod nim miejsce na wypożyczalnie kajaków oraz rowerów. 
2. Kamienica do remontu ( 3 pokojowe mieszkania) oraz mozliwość zrobienia dodatkowo 6-7 pokoi z łazienkami plus zagospodarować poddasze. Wnętrze wyczyszczone gotowe do prac remontowych.
 
Obie kamienice połączone sporym podwórkiem na którym można zrobić piękny taras i postawić niewielką kawiarnie czy też winiarnie, która pięknie wpasuje się w klimat otoczenia.
 
W 2015 roku odbyła się BUGA Garden Show dzięki któremu przez miasto przewinęło się 1,5 mln turystów. 
 
Cena za dwie kamienice wraz z materiałami na 9 pokojami, oraz drzwiami zewnętrznymi do jednej kamienicy. Zakupione zostały też schody na podwórze.
 
280 000 Euro  tel +48 501 898 779
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Baza danych ksiąg wieczystych

Aktualności

Notatnik

Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.

Kontakt do biura

a.pawlowska@nieruchomosci-sukces.pl

+48 733 110 063